MAGISTRANTO! LA KILLO KAJ KOMAS AL LA DVD INANAMADIMM VİELEN DANK FÜR

> Forumoj > Peto, Sugesto, Kverelo kaj Petoj > MAGISTRANTO! LA KILLO KAJ KOMAS AL LA DVD INANAMADIMM VİELEN DANK FÜR

BONVENON AL ALMANCAX FORUMOJ. VI POVAS TROVI ĈIUJN INFORMOJN, kiujn VI SERĈAS PRI GERMANIO KAJ LA GERMANA LINGVO EN NIAJ FORUMOJ.
    esra dilber
    Partoprenanto

    BEN HOLIDAY Panjo kaj Paĉjo kune geldim VILLAGE ĈI UNU SİTWNİZD kariero Mi provas TRE FAYDANALNIY mi YYARARLANIY el mia VISA BEKLİYORUM Recenzoj CROSS Informmendoj HAVAS Ni reakiris de tiu monato FINO inşalah KAZASIZ de SED mi VERE DVD Nin mi provis UNU mia ŝancojn mi ne povis kredi Ole LA ESTONTECO UP HERE SED HODIAŬ HAVAS esti atingita Cook tşkr Mi VI TRE surprizita SED NUR PROBLEMO DVD Yi ne kuras sinon mi estis en programo DEVUS mi ekspedisto mi iros MISSING ACABA BEN semajno en ISTANBUL KION mi bakterioj la ORA Bi maniero DONE mi tamen CARDS EĈ PERFECT laboro TRE tþkler Emeğinize ELİNİZE SANO por vi mi iras EVEN'll ED continuous sekvado ĉAR vi LAZIMS usona COOK mi vi plej BEZONAS pLI arangxis la supozo BONA ke Mi deziras VIN bonan tagon mi trovis vin

    Türkeref al
    Partoprenanto

    Jes, mi ordonis ĝin provi mian sorton, sed ĝi alvenis hodiaŭ, Dio benu vin, dankon germanx... clap:) clap:) yuppi:) dankeschön.

    Post enmetado de la DVD, vi vidas la dosierojn en la fenestro, kiuj aperas kiam vi eniras la DVD. Unu aŭtomata teatraĵo-dosierujo en la DVD, 2-aŭtoritata, 1-nombro da dosieroj en la nomo de la aŭtomata ludado malfermos la unuan aŭtomatan dosieron respondan al la nomo de la unua klako sur la DVD-hejmpaĝo. Tiam vi povas komenci viajn lecionojn dirante ensalutadon. Dume, mi ŝatus danki ĉiujn, kiuj kontribuis al la perfekte desegnita DVD.

    MuhaяяeM
    Partoprenanto

    Kutime la bonvena ekrano devas aperi tuj kiam vi enmetas la DVD, kompreneble la agordoj de via komputilo ankaŭ gravas, se la aŭtomata funkciiga funkcio ne estas ebligita, vi devas permane ekzekuti la dosieron autorun.exe sur la DVD.

    Ni sendas novajn DVD-ojn senpage al ĉiuj amikoj, kiuj havas problemojn kun siaj DVD-oj (ne estas sendkotizo), se vi havas problemojn, bonvolu kontakto@almancax.com Lasu ilin skribi al via retadreso kaj estu certa, ke ni faros ĉion, kion ni povos.

Montrante 2 respondojn - 1 ĝis 2 (2 entute)
  • Por respondi al ĉi tiu temo Vi devas esti ensalutinta.