A1 Germana Familia Reunuiĝo-Ekzamena Kurso en Istanbulo

> Forumoj > Ĝeneralaj germanaj kaj germana A1 Familia Kombina Kursoj > A1 Germana Familia Reunuiĝo-Ekzamena Kurso en Istanbulo

BONVENON AL ALMANCAX FORUMOJ. VI POVAS TROVI ĈIUJN INFORMOJN, kiujn VI SERĈAS PRI GERMANIO KAJ LA GERMANA LINGVO EN NIAJ FORUMOJ.
    MuhaяяeM
    Partoprenanto

    KARAJ MEMBROJ KAJ VIZITANTOJ, KIEL LA ALMAKAKA TEAMO, NI PROPONAS AL VI DE JAROJ EN GERMANA EDUKADO KAJ GERMANIA VIZO, PASPORTO, A1-EKZAMENO, FAMILIA REUNIGO, EDUKADO EN GERMANIO, LA PLI PRINCIPO, NI ESTAS LA PLEJ BONA. AL VIA RESPONDO.

    KARATAJ amikoj, FARIS esploradon LA THE LA REZULTOJ A1-EKZAMENO 80% El KIU EKZAMENO UNUA enskribo en KAZANAMIYOR.Y la FARIS esploron LA TO REZULTO EN TURKIIO laŭregule A1-EKZAMENO PREPARITA PER KURSO NOMBRO DE MALBRAUNE tri ĝis kvin ol DEĞİL.A1-EKZAMENA PREPARADO niaj miloj DE PROVO, KIU LA KURSOJ POR AMIKO Bedaŭrinde TRI KVIN PAROLANTAJ MODELOJ ESTAS EZBERLITE KAJ SENDITAJ. NENIU POVAS REKONTI LA REMUNON DE LA MONO DONITA AL LA KURSO, LA KURSO FINAS SEN LERNON EN LA GERMANA. KURSOJ KIU GARANTIAS PASSI A1 EXAM KAJ PRODUKTI .

    Ĉi tiuj specoj de eventoj tre vivis en Turkio kaj vi povas vidi dekojn da ekzemploj en niaj forumoj.

    TIAL, VI POVAS Dividi la bonajn germanajn kursojn, kiujn vi konas ĉi tie.

    zilanxnumx
    Partoprenanto

    Saluton. Ĝeneralaj informoj por Germanio. Mi ŝatus peti Aŭstrion. Mi ĝojos se vi respondos. Mi ĝojas se vi respondas. Mi havis familian reunuiĝon por Vieno. Pasis 13 monatoj. Nia dosiero ĉe la polico estis esplorante la unuan geedzecon de mia laboro. Ili estis intervjuitaj por la unua fojo, kiam ili edziĝis kaj la prokuroro ĉesis la esploron en decembro. Demandu, atendu ĝin, ni rifuzos, ili diris, pasis 7 semajnoj, iu ajn avizo. venis nun, se ĉi tiu polica logilo, se tia aro, ili ne estus malakceptitaj, ni ankoraŭ atendas respondon.

Montrante 1 respondon (1 entute)
  • Por respondi al ĉi tiu temo Vi devas esti ensalutinta.